Simon de Bovoar

Povodom 70 godina od objavljivanja knjige Simon de Bovoar, Drugi pol, u petak, 13. decembra od 12h do 14h u Media centru, Terazije 3, razgovor 70 – Drugi pol, organizuju Centar za ženske studije, Centar za studije roda i politike i Fondacija Centar za demokratiju.

dfsJednosemestralni obrazovni program Digitalne feminističke škole, prvi obrazovni program ovog formata u regionu, zvanično je počeo 21. novembra.

fds logo sCentar za ženske studije upisuje 28. generaciju studentkinja i studenata svog obrazovnog programa, a prvu generaciju polaznica i polaznika programa Digitalna feministička škola.

Usluge biblioteke možete koristiti ponedeljkom i sredom od 15.30 do 18.30 a mejl adresa Ova adresa el. pošte je zaštićena od spambotova. Omogućite JavaScript da biste je videli. je dostupna svakodnevno.

roj prirucnik naslovna sU sredu, 26. juna, na Fakuletu političkih nauka, održana je promocija publikacije "Priručnik za upotrebu rodno osetljivog jezika" autorki Hristine Cvetinčanin Knežević i Jelene Lalatović, u izdanju Centra za ženske studije.