leto logo 1Centar za ženske studije će biti na letnjoj pauzi od petka, 17. jula, do utorka, 25. avgusta.

novogodišnji logoPoslednji radni dan Centra za ženske studije je petak, 27. decembar 2019. godine. Nakon kraćeg odmora, prvi radni dan će biti 15. januar 2020. godine.

Sa druge strane uređaja 6Predavački deo programa Digitalne feminističke škole se upravo završio. Dok naše polaznice i polaznici spremaju svoje završne radove, sa vama delimo deo radne atmosfere u toku semestra.

generacija 2018-19U ponedeljak, 23. decembra 2019. godine, održana je dodela sertifikata studentkinjama koje su uspešno završile program Ženskih studija 2018/19.

Drugi pol - 70U petak, 13. decembra, u Media centru, održan je razgovor o stvaralaštvu Simon de Bovoar, „70 - Drugi pol”, a povodom sedamdeset godina od objavljivanja njenog kapitalnog dela Drugi pol.